راههاي علاقه مند كردن مردان به همسر

رازهایی برای علاقه مند كردن مردان در این قسمت با شما از رازهایی که لازم است از آنها آگاهی یابید تا بتوانید مرد زندگی خود را مجذوب کرده و قلب وی را به تسخیر در آورید، صحبت خواهیم کرد. الف) مردان قادرند زندگی خود را از رابطه شان جدا سازند اغلب، آقایان می دانند که چگونه خود را از لحاظ احساسی و عاطفی برای هر کدام از این دو مقوله در موقعیت های جداگانه مهیا سازند. اگر اکنون باید روی کار خود تمرکز کنند، صد در صد هوش و حواس خود را به آن معطوف ساخته و سعی می کنند کار خود را به بهترین صورت انجام دهند.

 

اگر باید برای مشکل یکی از دوستان خود چاره اندیشی کرده و آن مشکل را حل کنند، باز تمام جان و جسمشان را برای حل مسئله دوستشان خواهند گذاشت، تا آن حد که دل مشغولی های دیگر خود را (اعم از عشق و خانواده) کنار می گذارند. اگر هم باید حواس خود را متمرکز عشق و عاشقی کنند، مجددا همه صد در صد وجود خود را به آن اختصاص داده و ممکن است بسیار رمانتیک شوند.

مشاوره خانواده شمال تهران

توصیه بیشتر در علاقه مند كردن مردان

 

ب) آقایان معمولا تودار بوده و تمایلی به شرح مسائل روزمره ندارند این بدین مفهوم نیست که خطایی از شما سرزده است و یاعلت آن شما هستید و بدین مفهوم نیست که مرد شما، شما را دوست ندارد. وی تنها می خواهد در مورد موضوعاتی حرف نزند. اگر احساس می کنید که مردتان با حالت نامهربانانه، غیر رمانتیک و سرد پاسخ شما را می دهد، بهتر است بدانید که آقایان یک مخزن اسرار در وجود خود دارند که گاه گاهی باید به سراغ آن بروند، مخزن اسراری برای تنهایی خود، برای حل و فصل مسایل

می تواند صدمات و زیانهای جبران ناپذیری در روحیه و زندگی زناد بگذارد.

 

روش هایی برای شکست سکوت مردها و علاقه مند كردن مردان

الف) درخواستتان را مستقیما بیان کنید وقتی از همسرتان می خواهید که کاری را انجام دهد بهتر است – می شود این کار را انجام بدهی؟

نه این که، می توانی این کار را انجام بده بیشتر زنان در این مواقع از کلمه «می تونی» استفاده می کنند، چرا که به می رسد مؤدبانه تر است. ولی در این صورت، شما از همسرتان درباره توان او سؤال می کنید تا این که به او بگویید کاری را انجام دهد. مردان ترجیح می دهند که درخواست شما مستقیم باشد. هر چند ممکن است که در این برای شما سخت باشد، ولی بهتر است درخواستتان را مستقیما به آنها بگویید.

 

بیشتر مردان صحبت مستقیم را به ایما و اشاره ترجیح می دهند.

 

ب) منظور تان را ترک و ساده بگویید رک و مستقیم با آنها صحبت کنید سعی کنید دقیقا آن چه را که در نظر دارید به آنها بگویید و تنها به سرنخها و نشانه ها نپردازید که بعد هم از آنها انتظار داشته باشید تا منظور شما را دریابند. زنان بیشتر از مردان قادر به این کار هستند. پس ساده و بی پرده مسایل را مطرح کنید.

 

 

ج) مختصر و مفید حرفتان را بزنید مردان توجه چندانی به جزئیات اطراف خود ندارند. مثلا برای آنها مهم نیست که پرده های خانه فلانی چه رنگی بودیا بلوز پشمی فلان خانم دستباف بود یا حاضری؟ پس سعی کنید تا حد امکان از پرداختن به جزئیات نزد همسرتان چشم پوشی کنید مگر این که او مرد نکته سنج و ظریفی باشد و علاقمند به این جزئیات باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره همین حالا