جملات نادرست بعضی مردان به زنان

درباره آن بعد صحبت میکنیم این عبارت کوتاه، همسر شما را از یک جر و بحث احتمالی خلاص می کند. او هرگز تصمیم ندارد درباره آن صحبت کند ولی این جمله باعث خواهد شد به خاطر مسائل کوچک و بی اهمیت مجادله و نزاع صورت نگیرد. آقایان باید بدانند که گرچه این یک ابزار قوی و کارآمد به حساب می آید ولی زیاد استفاده کردن از آن باعث فاش شدن موضوع خواهد شد.

من عاشق دستپخت تو هستم از آنجایی که بعضی از خانم ها حتی پختن نیمرو را بدون کتاب آشپزی بلد نیستند و همسر آنها اغلب با غذاهای سوخته سر و کله می زنند و از طرفی مرتب سخن از هنرهای آموخته از مادرشان به میان می آورند، این دروغ تنها راه حل تصور می شود.

همسر شما این دروغ را می گوید چون پیش خودش می گوید: «حداقل خودش برام غذا پخته) من چیزی ندارم که بخواهم از تو پنهان کنم برخی اوقات از همسرتان گله می کنید که چرا با من حرف نمی زنی؟ و چرا سکوت می کنی؟ و این فکر به ذهن شما خطور می کند که او چیزی را مخفی می کند. معمولا آقایان مسائل کاری و مشکلات روزانه خود را دوست ندارند در خانه بازگو کنند تا موجب نگرانی و ناراحتی شما شود.

اضطراب دوران پریود

بنابراین بیشتر با او صحبت کنید تا او از افکار و مشغله روزانه رها شود. از خرید کردن با تو لذت می برم اگر بعد از یک روز طولانی، سر زدن به مغازه های متعدد، پوشیدن لباس های گوناگون و چانه زدن ها و ساعتها معطلی، به صورت نیمه افروخته همسرتان بنگرید حتما این جمله زیبا را از او خواهید شنید «از خرید کردن با تو لذت می برم» ولی صدای فشرده شدن دندان های او نیز در این هنگام قابل تأمل است.

 

عاشق معاشرت با مادرت هستم بعضی اوقات کلید ورود به قلب یک زن، خانواده او می باشد. ممکن است یک مرد حتی از خانواده همسرش متنفر باشد ولی به دلیل عشق به همسر و حفظ رابطه اش، این طور وانمود کند که نهار خوردن با مادر همسرش برایش خیلی لذت بخش است. تاریخ نشان داده که کمتر مردی علاقه واقعی به خانواده همسرش، به خصوص مادر همسرش دارد.

 

از این بابت متاسفم چنانچه همسر شما خواسته باشد از یک موقعیت خطرناک و یا بگو مگوی طولانی نجات پیدا کند این جمله ساده خیلی مفید خواهد بود. «از این بابت متأسفم». با این جمله خیلی راحت می توان اخم یک زن را به لبخند تبدیل کرد.

کافی است به شما بگوید که، متأسف است و قول می دهد عوض شود تا همه چیز با خوبی و خوشی، دست کم برای همان لحظه، تمام شود. شما می توانید دروغهایی که از شوهر خود شنیده اید را باور کنید. |

چگونه با شوهرتان صحبت کنید؟

مردها دوست دارند کارها را یکی یکی اجرا کنند. بنابراین اگر می خواهید شوهرتان به آشپزخانه رفته و یک استکان چای برای شما بیاورد، این کار را بصورت یک تقاضای دوستانه دو مرحله ای در آم

مثال: می توانی به آشپزخانه بروی و یک لیوان چای برای من بریزی؟

مشکلات زناشویی

که مردها مایل نیستند که کلمات را بکار ببرند (در حالی که زنان برای ایجاد پیوستگی بیشتر ص حبت می کنند، پس بهتر است اعمالی که می خواهیم را به آنها القا کنیم. روانشناسان بر این باورند که مردان برای حفظ قدرت خود در روابط تمایل دارند که همه چیز را پوشیده و پنهان نگاه دارند وقتی یک مرد صحبت نمی کند، همسرش در حدس و گمان باقی می ماند. شما نیز همین کار را انجام دهید. مردان نمی خواهند درباره رابطه گفتگو کنند. آنها فقط می خواهند که رابطه شان برقرار باشد. در ذهن یک مرد این مطلب می گذرد که اگر همسرش را دوست نداشت او را ترک می کرد.

 

آنها اینگونه فکر می کنند: «اگر لازم باشد درباره ارتباط خود گفتگو کنیم، این رابطه باید قطع شود و من این را نمی خواهم.) اکثر مردان حتی اگر در زندانهای دشمن هم در حال شکنجه شدن باشد خواهند گفت: «حالم خوب است!» بروز ندادن ضعف جزء طبیعت اوست چرا که این عمل باعث آشکار شدن آسیب پذیری و از بین رفتن وجهة مردانگی می شود. به طور مختصر، اگر شوهرتان نتواند مشکلات را خودش و بدون کمک زنی همچون شما حل کند نگران این مسئله خواهد بود که ممکن است شما فکر کنید که او موجودی بی خاصیت است.

پیامد خیانت

چالش در نحوه برقراری ارتباط با مردان تصور کنید به تازگی وارد یک کشور بیگانه شده اید. هیچ کس در آن جا به زبان اسما صحبت نمی کند، اما شما نگران نیستید، زیرا مجهز و مهیا هستید. کتابچه راهنمایی دارید که به شما می گوید، چگونه با آنها صحبت کنید.

به محض که از هواپیما پیاده می شوید، با توجه به اطلاعات داده شده در کتابچه راهنما، شروع به برقراری ارتباط می نمایید، اما کسی که با او حرف می زند طوری به شما نگاه می کند که گویی دیوانه اید!

 

به شخص دیگری نگاه می اندازید و یک بار دیگر امتحان می کنید. این بار عبارت دیگری را بر میگزینید، عبارتی که کتاب ادعا می کند معنای دوستانه ای دارد. این بار آن شخص عصبانی شده، پر واضح است که بسیار به او بر می خورد و احساس می کند به او بی احترامی کرده اید و سر شما داد می زند. این جاست که وحشت می کنید و دیوانه وار به دنبال جمله ای می گردید تا تقاضای کمک کنید. جمله دیگری پیدا می کنید و به مردی که کنار خیابان ایستاده است می گویید.

او از خنده منفجر می شود. در حالی که سرش را تکان می دهد، به شما پشت کرده و دور می شود. این جاست که متوجه این حقیقت دردناک می شوید که کتابتان به درد نمی خورد.

بحث های زن و شوهری

پر واضح است که برای این کشور نوشته نشده، چرا که هیچ یک از مردم آن جا حتی یک کلمه از آن را درست نمی فهمند. این داستان، ناامیدی ای را به تصویر می کشد که زنها در طول اعصار و در تلاش برای برقراری ارتباط با مردهای زندگیشان همواره با آن روبرو بوده اند.

زنان به زبانی با مردها صحبت می کنند که یک کلمه از آن را هم نمی فهمند. آیا برای شما پیش آمده با یک زن، مکالمه ای کاملا لذت بخش و ارضاء کننده داشته باشید و آرزو کرده باشید که ای کاش مردتان نیز صحبت های شما را به همین خوبی می فهمید، تا میتوانستید با او احساس خوشبختی کنید؟

شما در برقراری ارتباط با مردها به شیوه های جدیدی نیاز دارید. این بخش محتوی رازهایی است درباره نحوه تفکر، گوش دادن، ابراز افکار و احساسات مردها و می دانم که در زندگی شما تأثیر خوبی خواهد داشت. سه راز درباره برقراری ارتباط با مردها در اینجا می خواهیم از سه راز درباره عادت های ارتباطی مردها با شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره همین حالا