انتظارات مرد از همسرش

آقایان از خانمها چه انتظاری دارند؟ وقتی خانم ها صحبت می کنند معمولا اظهار می کنند که رفتار آقایان آنها را تا حدی گیج می کند و به درستی نمی توانند تشخیص دهند که مردها از آنها چه انتظاراتی دارند. آنها از اینکه نمی توانند مردها را راضی نگه دارند اندکی ناراحت هستند.

مرکز مشاوره شمال تهران

روانشناس بالینی زهرا عزیز محمدی

انتظارات مرد از همسرش چه چیز هایی است

البته امروزه کمتر اتفاق می افتد که خانم ها به رضایت و یا عدم رضایت مردها اهمیت دهند، چرا که خانم ها تصور می کنند که با در اختیار گذاشتن مسائل جنسی تمام مشکلات به راحتی قابل حل است. تا زمانی که یک چنین دیدی نسبت به زندگی داشته باشید همه چیز بر وفق مراد پیش خواهد رفت؛

 

 

اما… بدون توجه به اینکه چنین نقطه نظری درست است و یا اشتباه، باید توجه داشته باشیم که خانم های امروزی با تلاش هر چه بیشتر در پی یافتن جایگاه واقعی خود در اجتماع هستند. خانم هایی را داریم که به عضویت ارتش و پایگاه های فضایی در آمده اند و به خوبی از انجام وظایفی که بر عهده آنها نهاده می شود بر می آیند.

 

 

آنها در سایر مشاغل صنعتی دیگر هم در حال پیشرفت و ترقی می باشند. آقایان کم کم متوجه می شوند که جایگاه آنها چنان که در گذشته بوده، نیست. شاید چنین تغییر شگرفی مستلزم سپری شدن مدت زمان بسیار زیادی باشد؛

 

 

 

اما همان طور که مشاهده می کنید این امر در جوامع غربی با روند چشم گیری در حال پیشروی است.

انتظارات مرد از همسرش و سختگیری مردان جدید

 

این روزها مردها می دانند که اگر بخواهند برای خود

همسری پیدا کنند باید سخت تر از گذشته کار کنند. حالا می پردازی مردها واقعا به دنبال چه چیز هستند؟ ..

1تشنه عشق و محبت و دوست داشتن باشید اول از همه مردها به دنبال کسی هستند که تشنه عشق و محبت باشد. در این حرف بسیاری از خانم ها را غافلگیر می کند اما مردها دوست دارند مورد دوست داشتن قرار بگیرند و خودشان نیز کسی را دوست بدارند. مشک اینجاست که بعضی از خانم ها با مرد زندگی شان برخورد بی احساس سردی دارند.

 

پیدا کردن خانمی که قابل دوست داشتن باشد کمی مشکا است و مردها از اینکه بفهمند دختر رویاهایشان را پیدا کرده اند خوشحال می شوند.

وضعیت ظاهری همسر و انتظارات مرد از همسرش

٢. وضعیت ظاهری جذاب و باوقار داشته باشید مردها دنبال خانمی می گردند که در نظر شان جذاب باشد. خانم ها اغلب تصور می کنند که مردها خیلی سطحی نگر بوده و تنها چیزی که برایشان اهمیت دارد وضعیت ظاهری خانم ها می باشد.

 

مردها لزوما به دنبال خانم های کمر باریک نمی گردند و اکثر آنها از خانم های چهل کیلویی خوششان نمی آید، بلکه آنها می خواهند کسی را داشته باشد که وقار و متانت لازم را داشته و به وضعیت ظاهری خود افتخار کند (البته این کار را نباید بیش از اندازه انجام دهد).

انتظارات مرد از همسرش اعتماد همسر به مرد

٣. از صمیم قلب به او ایمان داشته باشید مردها به دنبال خانم هایی هستند که بتوانند به آنها اعتماد کنند. کسی که آنها را به خاطر خودشان بخواهد، کسی که بتوانند به او ایمان داشته باشند.

 

شایه برایتان عجیب باشد اما برخی از خانم ها قابل اعتماد نبوده و بسیار بی هستند. همین امر باعث می شود که مردها محتاط تر عمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره همین حالا